Dodany: 2012-01-26 13:56:56

Uprawnienia policjantów na drodze Każdy kierowca doskonale wie, że na drodze niestety nigdy nie możemy przewidzieć co się stanie. Nie wystarczy, że sami stosujemy się do zasad bezpieczeństwa i zasad ruchu drogowego, ale dodatkowo, należy uważać na wszystkich kierowców dookoła, gdyż musimy mieć świadomość, że inni mogą stać się dla nas niebezpieczeństwem. skrzynie biegów naprawa skrzynie biegów naprawa skrzynie biegów naprawatanie noclegi pyrzowice

mechanik wrocław

 

Nauka jazdy poznań uczy swoich kursantów, że na drodze nie każdy ma takie same uprawnienia. Największymi uprawnieniami na drodze cechują się policjanci, którzy stosują zasady opisane w kodeksie ruchu drogowego. Nauk jazdy poznań zapoznaje swoich kursantów ze wszystkimi uprawnieniami policji, do których należy między innymi zatrzymanie nas do kontroli bez podania przyczyny oraz przeszukania naszego samochodu. Do ich przywilejów należy również jazda pod prąd, na czerwonym świetle i - gdy jedzie ''na sygnale'' – z pierwszeństwem.

 

Pamiętajmy, że nauka jazdy poznań to nie wszystko – jeśli o tym zapomnimy przypomina nam o tym policjanci, którzy mają również prawo odebrać nam prawo jazdy i zatrzymać dowód rejestracyjny, jeśli uznają, że nasz pojazd lub my zagrażamy bezpieczeństwu ruchu drogowego.

wykonujemy najlepsze przeprowadzki, tylko http://hekus.pl nowy i stary katalizator skup i sprzedaż


Dodaj nowy komentarz do artykułu Uprawnienia policjantów na drodze
Nick: