Dodany: 2012-01-26 13:36:11

Taryfikator mandatówWielu kierowców uważa, że skoro policjant wlepia nam mandat działa wedle własnego uznania. To nie prawda. Od dawna w Polsce istnieje wyznacznik karania kierowców i nakładania na nich kar pieniężnych, które są dostosowane w zależności od rodzaju i rangi wykroczenia jakiego dopuścił się kierowca.lkbaits.plpizzeria olsztyn

salon Śląskwww.gpwtransport.pl

 części do pługa rabewerk

Taryfikator mandatów – bo tak nazywana jest rozpiska wykroczeń, którym przyporządkowane są konkretne sumy pieniężne i ilość punktów karnych – znany jest każdemu policjantowi, ale i powinien być znany kierowcy doświadczonemu jak i temu początkującemu, który uczy się w szkole nauka jazdy poznań.

 

Nauka jazdy poznań coraz częściej nadobowiązkowo zaznajamia swoich kursantów z zasadami działania taryfikatora mandatów, by każdy z nich miał świadomość tego, co im grozi kiedy popełnią wykroczenie. Jest to swojego rodzaju straszak stosowany przez szkołę nauka jazdy poznań – gdyż jak twierdzą instruktorzy – zapał, a czasem lekkomyślność młodych osób najlepiej studzić pokazując kary i sankcje wynikające z pewnych działań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Taryfikator mandatów
Nick: